BİRİNCİ ETAP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

BİRİNCİ ETAP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) tarafından Diyarbakır’da düzenlenen Oturarak Voleybol Süper Ligi’nde birinci etap müsabakaları tamamladı.

Yenişehir ilçesindeki Seyrantepe Spor Salonu’nda 10 takım iki ayrı grupta 4’er maç yaptı. Kentin takımı Diyarbakır Ortopedik Engelliler Gücü Spor, 4 maçını da kazanarak namaglup olarak 12 puanla birinci etap maçlarını lider olarak tamamladı.

Kentte ilk defa düzenlenen turnuvada iyi bir başarı elde ettiklerini ifade eden Diyarbakır Ortopedik Engelliler Gücü Spor Kulübü Başkanı Nizamettin Karaçam, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Karaçam, “TBESF tarafından organize edilen turnuvaya desteklerini esirgemeyen başta Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Mehmet Demir’e, Kayapınar Belediye Başkanı Ozan Balcı’ya, Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’ya ve son olarak şube ve daire başkanlarına desteklerinden ötürü çok teşekkür ederim. Kulüp olarak birinci etap maçlarında iyi bir performans sergiledik. Gruptaki 4 maçımızı da alarak namaglup lider olarak birinci etap maçlarını tamamladık. Şimdi ikinci etap maçları için hazırlıklarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*