DİYARBEKİR DE HAKEM KARARLARINA TEPKİ VAR

HAKEM KARARLARINA TEPKİ VAR

Anagold 24Erzincanspor’la 0-0 berabere kalarak lider olma fırsatını tepen Diyarbekirspor’da maçın hakemine tepki geldi.

TFF 3. Lig 2. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Diyarbekirspor’da Anagold 24Erzincanspor maçının hakemine tepki var.

Diyarbekirspor Onursal Başkan Feyzi İlhanlı, şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren maçta yaşanan hakem hataların arkasında başka niyetler aradıklarını söyledi.

İlhanlı, hakem, yanında gerçekleşen el pozisyonunda penaltıyı ve kırmızı kartı vermediğini belirtti. İlhanlı, Emrah’ın kırmızı kart gördüğü pozisyonda bariz ofsayt olduğunu kaydetti.

İlhanlı, şöyle dedi: “Bunları tribünde herkes görüyor ama pozisyonların içinde olan hakemler görmüyor. Ne kadar ilginç ve düşündürücü değil mi? Şimdi biz ne yapalım? Bu kadar emeğe yazık değil mi? Biz alın terimizle, bileğimizin hakkıyla şampiyon olmak istiyoruz ama birileri engel olmak istiyor.”

“BİLMEYE HAKKIMIZ VAR”

Başka takımlar başka şekilde şampiyon yapılmak istendiğine dikkat çeken İlhanlı, “Bunun için bizi kurban seçmişlerse söylesinler bilelim. Biz de ona göre davranalım. Bölgede üst liglerde takım kalmadı,2 milyonluk Diyarbakır’ın hali ortada. Biz kendi emeğimizle, çabamızla bir şeyler yapalım diye çırpınıyoruz ama buna izin verilmiyor. Futbol Federasyonu ve MHK, lütfen bu haksızlıklara bir dur desin artık” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*