EDEMEN DEN TARAFTARA MESAJ

Merhaba çok kıymetli Amedspor sevdalıları..;

Bildiğiniz gibi 2017-2018 sezonunun 6. Hafta maçına, yarın, kendi evimizde, Etimesgut Spor karşısında çıkacağız.

Çok sıkıntılı bütçelerle ve büyük emeklerle iyi bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyoruz. 12 sporcunun gittiği, 13 sporcunun geldiği bir takımda zaman zaman uyum sorunu yaşanacaktır. Geride bıraktığımız 5 haftada, zaman zaman çok istediğimiz performansı, ortaya koyamasak ta, her geçen gün daha iyi bir takım olma yolunda adımlar attığımızı söyleyebilirim.

Hafta içi Menemen Belediyespor maçında, aldığımız ilk mağlubiyet, hepimizi üzdü maalesef ama şuna inanılmasını ve bilinmesini istiyorum ki; bu takım çok iyi olacak ve daha iyi bir takım göreceksiniz. Sadece biz taraftarlara düşen, ayağımızın en ufak tökezlediği zaman art niyetli insanlara izin vermemek, tam tersine takımımıza destek vermek.

Biz Amedspor sevdalılarına düşen de budur. Varsa bir sıkıntı ve hata, bunlar başkan ve yönetim olarak bizimdir.

Başkan ve yönetim olarak, teknik heyetimize ve sporcularımıza güveniyoruz ve arkalarında duruyoruz.

Geçen sezon, bu takımı, zor koşullarda, bir üst ligin kıyısından döndüren Taner Taşkın hocamız, yine bizi yukarıya taşıyacaktır. Buna inanıyor ve güveniyoruz. Sporcu kadromuz da, bu ligin gerçek anlamda çok iyi sporcularından kurulu. Sadece, biraz zamana ihtiyaç var. Bu kardeşlerimize inanın ve güvenin. Biz bunu bu ekipte görüyoruz ve güveniyoruz.

Bu vesileyle yarın saat 14:00’te Şılbe Tesisleri Amedspor Stadyumu’nda oynanacak maçımızda, herkesi tribünlerde görmek istiyoruz. Amedspor camiasının büyüklüğüne yakışan da budur.

Yarın stadyumda buluşmak dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Nurullah EDEMEN
Amed Sportif Faaliyetler Kulübü Başkanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*