FUTSALDA GRUP HEYECANI BAŞLADI

FUTSALDA GRUP HEYECANI BAŞLADI

Diyarbakır’da Okullararası Gençler Futsal Grup müsabakaları başladı. Toplam 23 takım ve 276 sporcunun yer aldığı müsabakalar 3 gün sürecek.

Diyarbakır’da 23 takımın katılımıyla Okullararası Gençler Futsal Grup müsabakaları başladı. Müsabakaların açılış seremonisi Seyrentepe spor salonunda yapıldı. Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Mehmet Demir’de yer aldığı açılış seremonisine tüm takımlar katıldı.

“BİZLERİ SEVİNDİRİYOR”

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Mehmet Demir, burada yaptığı konuşmada, kentin önemli spor müsabakalarına ev sahipliği yapmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Demir, “Bu tür organizasyonların Diyarbakır’da yapılması bizleri sevindiriyor. Kentimizin güzelliklerini ve misafirperverliğini bu vesileyle gösteriyoruz” dedi.

BAŞARI DİLEĞİNDE BULUNDU

Diyarbakır’ın çok önemli spor tesislerine sahip olduğuna da değinen Demir, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Çok donanımlı ve birçok özelliğe sahip tesislerimiz var. Çok amaçlı spor tesislerimizde her türlü müsabakayı rahatlıkla düzenleyebiliriz. Bu nedenle tüm federasyonlarımızdan Diyarbakır’a spor organizasyonlarını artarak verilmesini bekliyoruz. Okullararası Gençler Futsal Grup müsabakaları vesilesiyle Diyarbakır’a gelen 11’i kız toplam 23 takıma ve 276 sporcumuza başarılar diliyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*