HOCA’YI UZAKLARDA ARAMA

UZAKLARDA ARAMA

Saygıdeğer Amed spor kulüp Başkanı NURULLAH EDEMEN ve kurmaylarına sesleniyorum,

Sezon başında bu takıma sporcu bazında yapılan transferlere bakalım dışa bağlılık oranı %80 ve görüyoruz ki dışa bağlı transferlerin hem saha içinde hem de saha dışında hiç bir katkısı yok.
Başarısızlık diz boyu para için sorun çıkaran kendini bilmez sporcular. Bu tarz sporcuların Amed spor kadrosunda yer alıyor olmasının sonuçları apaçık ortada. Milyonları üzüntüye boğan bir sürü sporcu topluluğu.

Ve diyeceğim şu ki hoca konusunda da dış bağlı transfer gerçekleştirilse işte o zaman değil kendi ipini, Amed sporun ipini çekmiş olacaksın. Böylesi bir durumda değil bu sezon önünüzdeki sezonda başarısız galip gelemeyen puan veya puanlar alamayan bir Amed spor görmüş olacağız.

Bu sebeple uzaklarda aramayı bırakıp kendi özümüze dönmenin tam vaktidir. Kendi memleketine DİYARBAKIR’a gönül vermiş bu memleketin bağrından kopan ve büyüyen hocalara yönelmeniz gerekir.

ÖNERİ;
Sporcuları ile arkadaş olan dost olan sıkıntısına ortak olan sevincine ortak olan başarısına ve başarısızlığına ortak olacak bir hoca olmalı. Abi gibi abi YİĞİT bir adam olmalı ve Diyarbakırımızın Murat YİĞİTer’i var aynı zaman da bu kutsal yolda kendisine yol arkadaşlığı yapacak ŞEHMUS SUNA’sı var.

Benim naçizane fikrim yukarıda ismini zikrettiğim
Hocaların Amed sporun başarısına, Amede gönül vermiş milyonların hayallerine ulaşması konusun da ciddi başarılara imza atacağına inancım sonsuzdur.

Saygılarımla.
Ali USLU

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*