KOŞUYOLUNDA HEDEF MALATYA

KOŞUYOLUNDA HEDEF MALATYA

Okullararası Gençler Dark müsabakalarında hem kızlarda hem de erkeklerde Diyarbakır birincisi olan Koşuyolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Malatya’da yapılacak Türkiye yarı final müsabakalarına kilitlendi.

Diyarbakır Koşuyolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Dark Takımı, Türkiye yarı finallerine odaklandı. İl müsabakalarını kayıpsız atlatan ve çifte şampiyonluk elde eden Koşuyolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 14-15 Mayıs tarihleri arasında Malatya’da yapılacak olan Okullararası Gençler Dark Türkiye Yarı Finallerinde şampiyon olup, Antalya’nın Alanya İlçesinde daha sonra gerçekleşecek Türkiye finallerine katılmayı hedefliyor.

YARI FİNALLER MALATYA’DA

Koşuyolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni ve Dark Takımı Antrenörü Salih Kulaksız, Diyarbakır’da elde edilen başarıdan sonra Malatya’da gerçekleşecek Türkiye yarı final müsabakalarına kilitlendiklerini söyledi.

Kulaksız, 10 kız ve 10 erkek takımın yer aldığı il müsabakalarını en iyi şekilde tamamlayarak, çifte şampiyonluk elde ettiklerini belirtti.

Diyarbakır’daki müsabakalarının ardından Malatya’da gerçekleşecek olan Okullararası Gençler Dark Türkiye Yarı Finallerine odaklandıklarını kaydeden Kulaksız, “14-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak müsabakalara büyük bir önem veriyoruz. Hazırlıklarımızı da büyük bir ciddiyetle sürdürüyoruz. Hedefimiz Malatya’da başarılı olup, Türkiye finallerine direkt olarak katılmaktır” dedi.

BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanlığının verdiği desteğe de değinen Kulaksız, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Büyükşehir Belediyesinin bize önemli destekleri oldu. Spor Daire Başkanlığı taleplerimizi geri çevirmedi ve bize büyük katıda blundular. Bu nedenle Büyükşehir Belediyesi ve Spor Daire Başkanlığı yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Okul idarecilerimize de ayrıca şükranlarımı sunuyorum.”

Kaynak:G.Güncel

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*