MERSİN BAŞKANI VE TARAFTAR GRUBUNDAN DENİZ OLAYINA KINAMA

Mersin İdman Yurdu Kulüp Başkanı Mahmut Karak, Amedspor maçında yaşanan olayla ilgili açıklama yaptı.

İşte Başkan Karak’ın o açıklaması;

“Lig’in ilk haftasında sahamızda konuk ettiğimiz Amedspor maçında istemediğimiz ve hiç bir zaman tasvip etmediğimiz bir olay yaşanmıştır. Şanlı tarihe sahip kulübümüzün bu tür olaylarla anılması bizleri üzmüştür. Yaşanan elim olayı tüm taraftarlarımıza mal etmemek gerekir. Mersin İdmanyurdu Spor Kulübü olarak bu tür olayların bir daha yaşanmamasını diliyoruz”

 

 

Mersin İdman Yurdu’nun taraftar grubu Şeytanlar, Amedspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle açıklama yaptı.
Dernek adına Aydın Demirci ve Ufuk Tepebaş, saldırıyı kınadı.

İşte o açıklama;

“Siz Dünkü Maçta Gününüzü Kurtardınız Emellerinize Ulaştınız. Yapılan Çirkin Saldırı Mersine Mersinidmanyurduna Şeytanlar Grubuna Yakışmadı.. Sayımız İsterse Azalsın Hiç Bir Önemi Olmayacak Ama Tekrardan Yeni Oluşumla Bilinçli Kültürlü Nerde Neyi Yapacağını Bilen Taraftar Grubu Yaratacağız.. Amatöre Bile Düşse Çizgimizden Duruşumuzdan Asla Ödün Vermeyeceğiz.Bazı Kişilere Uyan Taraftar Kardeşlerim Gaza Gelmeden Yanlışa Düşmeden Hata Yapmadan Önce Bir Düşünün Mersinde Her Dilden Her Irktan Millet Bulunmakta.

Mersin İdmanyurdu Külübüne ve Mersinidmanyurdu Taraftarına Has Mersinliden Mersinliyim Diyenden Daha Çok Deplasmana Otobüs Kaldıran Pankart Yapımında Yardımcı Olan Bilet Konusunda Yardımcı Olan Durumu Olmayıpta Askere Gidecek Olana Üniverside Okuyana Bizler Arayıcılığıyla Çok Yardımda Bulunan (Tekrar Teşekkür Ederiz ) Kürt Kökenli İş Adamlarına Çok Büyük Ayıp Olmuştur. Her Kürt Pkk lı Değildir.. O Kadar İnce Düşünceli Olduğunuzu Görmüş Olduk Hani Mersinidamnyurdunu Çok Seviyorsunuzya Dün Ortalığı Karıştıran Gaza Gelen Sözde Taraftarlar Bundan Sonra Gururunuz Varsa Deplasmana Giderken Kaldırılan Otobüslerin Kimin Destek Verdiğini Araştırıp Eğer Kürt Biri Yardım Etmişse Binmezsiniz.

Yapılan Pankartların Üstünde Türk Bayrağı Atatürk Fotosu Bulunan Yapımı İçin Destek Olan Kürt Birinin Desteği Var Diye Dalgalandırmazsınız.Dün Açtığımız Pankart Vardı Atatürklü Türkiye Haritası Atatürkün İmzası Olan 30 Ağustos Zafer Bayramı İle İlgili Bu Pankarta Has Mersinli Mersinliyim Diyen Kişiler Tasarımı Gördü Yine Destek vermedi Ama Kürt Olan 2 Kişi Tasarımı Gördü ve Az Yada Çok Yardımcı Oldu..

Siz O Kadar Mersin Aşığısınız Mersinidmanyurdu Fanatiğisiniz Önce Mersin Tarsuslu Olan Büyükşehir Belediye Başkanını Eleştirin Protesto Edin Stadyum Şehir Merkezine Uzak Otobüs İçin 2 Gün Uğraştık Otobüs Vermediler Maça Bir Bucuk Saat Kala 2 Otobüs Geldi Yüzlerce Kişi Ortada Kaldı 4 Nakliye Pikapı Tuttuk Yeni Stada Ev Taşır Gibi Taraftar Taşıdık.

Dün Sahaya Atlayan Futbolcuya Vuran Kişide Tuncelili Futbolcuda Tuncelili. Bu İşin İçinde Başka Şeyler Var Araştırılmasını İstiyoruz.Bu Hareketleri Yapanlar Yeni Oluşumu Hazmedemeyen Birlik Beraberliği İstemeyen Kişilerdir.Taraftar 100 Kişi Olsun Benim Dediğim Olsun Düşüncesi Yüzünden Bu Durumlardayız. Şeytanlar Grubuna Mal Edilmesin..Bizler O Kişilere Uyanları Tespit Edip Cezanlandıracağız Biz Görevimizi Yapacağız.Yetkililerde Görevini Yapsın”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*