MUAZZEZ SÜMER HEDEFE VURDU

MUAZZEZ SÜMER HEDEFE VURDU

Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımı, Türkiye şampiyonu oldu. Birçok spor branşında önemli dereceler elde eden Muazzez Sümer MTAL, başarılarına atıcılığı da ekledi.

Diyarbakır Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımı, Sakarya’da yapılan Okullararası Gençler Atıcılık Türkiye Finallerini şampiyon olarak tamamlayarak, çok önemli bir başarıya imza attı.

7-8 Nisan tarihleri arasında Sakarya’da gerçekleşen Türkiye Şampiyonasında, onlarca okulu geride bırakarak, birincilik kupasını Diyarbakır’a getiren Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımının elde ettiği başarı büyük bir sevinç yarattı.

Antrenör Abdurrahman Akgün nezaretinde Diyarbakır’a Türkiye şampiyonluğu kupası getiren Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımı için

YAKUT’TAN KUTLAMA VE TEŞEKKÜR

Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdiresi Ufuk Yakut, atıcılık ekiplerini yürekten kutladığını söyledi. Yakut, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, atıcılık takımlarının Diyarbakır’a tarihi bir başarı yaşattığını belirtti.

Yakut, okul olarak sporun her alanında başarılar elde ettiklerini, son olarak bu başarılara atıcılığı da eklediklerini kaydetti.

Yakut, şöyle dedi: “Öğrencilerimiz bizleri gururlandıran, sevindiren ve hiçbir zaman unutamayacağımız bir şampiyonluk kazandırdılar. Bu nedenle öğrencilerimi yürekten kutluyorum. Özellikle antrenörümüz Abdurrahman Akgün’e çok teşekkür ediyorum. Onun inancı ve desteğiyle Muazzez Sümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atıcılık Takımı Türkiye şampiyonu olmuştur.”

Kaynak:G.Güncel

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


*